Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wielofunkcyjne łóżka dziecięce do małych wnętrz

Dysponując niewielką przestrzenią pokoju dziecięcego, polecamy zapoznanie się z naszą ofertą dziecięcych łóżek wielofunkcyjnych. Dzięki którym jesteśmy w stanie wyposażyć pokój dziecięcy w pełnowartościowy sposób, praktycznie i bardzo oszczędnie pod względem wykorzystania przestrzeni. Co właściwie oferuje łóżko wielofunkcyjne? Dokładnie to co obiecuje we swej nazwie, wiele funkcji. Łóżka wielofunkcyjne to nie tylko miejsce do spania, ale również biurko, półki czy regały zintegrowane w jedną całość. Łóżka te dysponują znaczną przestrzenią do przechowywania i są w stanie zastąpić wiele pojedynczych mebli, pozwalają więc nie tylko na oszczędność przestrzeni, ale również pieniędzy.

 

Łóżka dziecięce na antresoli

Dziecięce łóżko wielofunkcyjne nadaje się do małych i dużych pomieszczeń, a dzięki szerokiej ofercie różnych konstrukcji i kolorów możemy stworzyć unikalny pokój dziecięcy dla chłopców lub dziewcząt. Oprócz kolorystyki typowo dziewczęcej lub typowo chłopięcej do dyspozycji są też łóżka o kolorystyce neutralnej, odpowiedniej do aran6acji pokojów dziecięcych dla dwójki dzieci płci przeciwnych. Bardzo praktyczna jest konstrukcja łóżka Milky francuskiego producenta. Na zdjęciu przedstawiliśmy łóżko uzupełnione typowo dziewczęcymi dekoracjami. Łóżko to w podobny, bardzo prosty sposób, możemy zmienić na chłopięce. Łóżko ze stelażem w cenie dysponuje własnym biurkiem połączonym na stałe z konstrukcją łóżka, co gwarantuje wyższą sztywność konstrukcji w stosunku do modeli z biurkami wysuwanymi. Łóżko to posiada również wiele miejsc do przechowywania w postaci dwu głębokich szuflad. Szerokie schodki są rozwiązaniem bezpieczniejszym od zwykłej drabinki. Łóżko to jest unikalne pod względem możliwości wyboru powierzchni spania 90x190 cm lub 90x200 cm. Decyzja zależy tylko od klienta. Na kolejnym zdjęciu przedstawione jest łóżko Sacha francuskiego producenta. W odróżnieniu do pierwszej konstrukcji wykonanej z płyt laminowanych, do produkcji łóżka Sacha producent zastosował płyty MDF. Poza tym łóżko Sacha jest częścią składową kolekcji, co pozwala na kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego w jednolitym stylu.

 

Dziecięce łóżka piętrowe

Ciągle cieszące się dużą popularnością dziecięce łóżka piętrowe mogą też pełnić więcej funkcji niż tylko miejsce do spania. Wielofunkcyjne łóżka piętrowe oferowane są w opcji dla jednego dziecka, dwójki, czy nawet trójki dzieci. Piętrowe łóżka wielofunkcyjne zawsze oferują mnóstwo przestrzeni do przechowywania, ale również oferują miejsce do nauki czy zabawy. Najszerszą ofertę piętrowych łóżek dziecięcych prezentują francuscy producenci. Na pierwszym z dołączonych zdjęć prezentujemy typowe wielofunkcyjne łóżko piętrowe z biurkiem i praktycznymi półkami. Łóżko oszczędzające przestrzeń, ale oferujące tylko jedno miejsce do spania. Łóżko piętrowe przedstawione na drugim zdjęciu co prawda nie zawiera biurka, ale zapewnia miejsce do spania nawet dla trójki dzieci. Obie konstrukcje zapewniają przestrzeń do przechowywania i odkładania. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie. Łóżka posiadają bezpieczne schodki i barierkę po obwodzie górnego łóżka.

 

Łóżka wielofunkcyjne znajdą zastosowanie zwłaszcza w małych pomieszczeniach, gwarantując ich pełnowartościowe wyposażenie, a dzięki różnorodności konstrukcji, pozwalają na stworzenie unikalnego wnętrza dokładnie według własnych zapotrzebowań. Tak samo jak u całej oferty naszego sklepu, oczywistością jest darmowy transport na terenie całego kraju.