ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Wesoły pokój dziecięcy - kolekcja Candy

Słodki sen w pokoju dziecka


Kiedy otwierasz drzwi, otoczy cię zapach ciast i słodyczy i wydaje się, że do meble zostały posypane sodkościami. Czy nie?

Kolekcja Candy zapewnia wnętrze w pięknej kombinacji kolorów z niecodziennymi dekoracjami, które zachwycą nie tylko każdego małego miłośnika słodyczy. Nieszablonowy dizajn mebli zapewnia w ten sposób coś więcej, nie tylko w zakresie wyglądu mebli i wystroju całego pokoju dzieci, ale także pod względem praktycznym ze względu na dużą ilość miejsca do przechowywania. Każdy mebel, zbudowany jest z materiału MDF oraz wszystkie elementy ozdobne kolekcji, co razem tworzy piękne, kolorowe mozaiki, gdzie nuda nie ma swojego miejsca.

Wszystko możesz mieć , co możesz sobie życzyć do pokoju dla dzieci. Od łóżka z wykwintnym czołem, przez stzlową szafkę i stolik nocny po biurko. W takim pokoju twoja mała księżniczka będzie się czuć wprost jak słodkim raju.


RENGARENK

Celem tej firmy zawsze było wnoszenie życia w pokojach dziecięcych, aby dom stał się dla nich prawdziwym domem. Dlatego też korzystają z najnowszych technik w przetwarzaniu różnych materiałów, więc ich produkty są nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe. Dzięki 40-letniej tradycji i doświadczeniu w różnych branżach dostarcza niezawodne i funkcjonalne pokoje marzeń.

Śledz nas w mediach społecznościowych