Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wakacyjna oferta mebli dziecięcych opływająca promocjami

Co roku w naszym sklepie Meble Aldo przygotowujemy specjalne wakacyjne oferty promocyjne mebli dziecięcych. Jednym z powodów jest prosty fakt związany z dorastaniem nowej generacji pierwszoklasitów, i idącej z tym potrzeby przygotowania odpowiednich dla nich warunków do nauki. Wielu z nas wykorzystuje również okres wakacji do remontów, rekonstrukcji lub po prostu upiększania naszych mieszkań. W wakacje niestety czas upływa bardzo szybko i z tego też powodu wakacyjne promocje mają niezwykle długi okres trwania i ważne są przez całe dwa miesiące. Od pierwszeg dnia lipca aż do ostatniego dnia sierpnia mają Państwo możliwość zakupu całego szeregu popularnych pozycji z rabatami sięgającymi nawet 50 %. Warto więc sprawdzić co wszystko przygotowaliśmy dla Państwa w te upalne dni.

 

 

Pokój dziecięcy dla dwójki dzieci

Rodziców z liczniejszym potomstwem na pewno zainteresuje nasze najpopularniejsze łóżko piętrowe do wyboru w dwu opcjach kolorystycznych. Łóżka piętrowe o nowoczesnym wyglądzie, dysponujące szeregiem miejsc do odkładania dostępne są również z praktyczną szufladą, którą możemy wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do przechowywania lub jako dodatkowe miejsce do spania dla trzeciego dziecka. Łóżka żpiętrowe Bibop i Swan już drugi rok z rzędu są najpopularniejszymi pozycjami naszego sklepu. W ramach promocji dostępne są w cenie niższej o 40%. Stelaże w cenie i darmowy transport na terenie całego kraju to w naszym sklepie standard.

 

  

 

Konstrukcja posiada dla obu łóżek półki do odkładania, każde dziecko ma więc do dyspozycji odrobinę przestrzeni osobistej do ustawienia ulubionych zabawek lub książek. Przestrzeń do przechowywania jest również umiejętnie wkomponowana do przestrzeni pod schodkami, które dzięki szerokim i głębokim stopniom są bardzo bezpieczne i wygodne. Autorem projektu tych łóżek jest francuski producent znany z wysokiej jakości swych produktów.

 

Kolejnym łóżkiem piętrowym wykacyjnej promocji jest łóżko Kido dostępne za połowę ceny! Łóżko to w odróżnieniu od swoich poprzedników nie oferuje co prawda ogromnej przestrzeni do przechowywania, należy jednak do konstrukcji o najmniejszych gabarytach i idealnie nadaje się do małych pomieszczeń.

 

                                                                    

 

Łóżko piętrowe ponownie autorstwa francuskiego producenta w cenie nie do pobicia aż do końca wakacji. Łóżko odpowiednie dla mniejszych dzieci (do lat dziesięciu). Górne łóżko wyposażone jest w barierkę bezpieczeństwa gwarantującą bezpieczne spanie nawet dla mniejszych dzieci.

 

 

Coś dla jedynaków

Ciekawym rozwiązaniem do aranżacji pokoju dziecięcego w małym pomieszczeniu jest łóżko z dostawkami Snoop. Praktyczne dostawki w formie trzech szafek oferują ogromną przestrzeń do przechowywania i elastyczność zmiany ich układu, nie są bowiem na stałe przymocowane do łóżka i można je ustawić w dowolny sposób. Poza tym samo łóżko dysponuje zestawem dwu szuflad. Neutralna biała kolorystyka umożliwia zastosowanie w aranżacjach pokou dziecięcego dla dziewczęt i chłopców.

 

                                                            

 

Przedstawiona na zdjęciu konstrukcja dzaskakuje ilością przestrzeni do przechowywania, dodatkowo można jeszcze wykorzystać górną powierzchnię szafek jako półki do odkładania (co też widoczne jest na zdjęciu). Łóżko naprawdę idalnie się nadaje do małych pomieszczeń.

 

Kolejną ciekawą propozycję tego lata jest toaletka Pimpmate, którą zapewne doceni absolutna większość dziewcząt. Zainteresowanie toaletkami w kategorii mebli dziecięcych wzrasta co roku, a podejrzewamy że ten bardzo nowoczesny, trendy design będzie wręcz hitem i na pewno będzie trafionym podarunkiem dla dorastającej nastolatki.

 

         

 

Przedstawiona toaletka w naszej ofercie jest również do do dyspozycji w zestawie ze stylowym taborecikiem kolorystycznie i stylowo dopasowanym do toaletki. Unikalny wygląd, atrakcyjna i oczywiście darmowy transport, to dodatkowe atuty.

 

Tegoroczna wakacyjna oferta promocyjna jest naprawdę bardzo szeroka i wyjątkowo atrakcyjna. Kompletną ofertę znaleźć można w kategorii promocje tygodniowe, do której naprawdę warto zajrzeć.