Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Wakacje, idealny okres do przygotowania pokoju dziecięcego d

Wakacje to nie tylko okres wyjazdów na wczasy, relaksu i odpoczynku, ale również okres przygotowań pokoi dla przyszłych pierwszoklasistów, uczniów czy studentów. Nieważne jednak dla kogo przygotowujemy pokój podstawą każdego pokoju dziecięcego zawsze będzie łóżko. Dla uczniów i studentów uzupełnione o odpowiednie biurko i krzesło. W naszej ofercie można znaleźć zestawy pokoi dziecięcych dla dziewcząt, dla chłopców lub uniwersalne dla płci obojga.

 

Pokoje dziecięce dla dziewcząt

Jak już wspominaliśmy na wstępie, najwaśniejszym (oprócz łóżka) elementem pokoju uczennicy jest odpowiednie biurko i krzesło. Dzieci nie tylko w szkole, ale również w domu spędzają wiele czasu nad zadaniami domowymi i przed komputerami, warto więc poświęcić trochę czasu wyborowi tego właśnie mebla, tak by dziecko czuło się wygodnie i komfortowo. Projekt zestawu dziewczęcego kolekcji Tolga holenderskiego producenta rozwiązuje ten problem w bardzo elegancki sposób. Praktyczne meble harmonijnie połączone pod względem kolorystyki i wyglądu dostosowane do gustu większości dziewcząt. Popularna kombinacja koloru białego i różowego w połączeniu z naciskiem na dostateczną ilość przestrzeni do przechowywania zapewne znajdzie zastosowanie w wielu pokojach dziewczęcych. Łóżko na antresoli, z obszernymi szufladami, pod materac 90x190 cm jest odpowiednim rozwiązaniem dla uczennic i studentek. Łóżko uzupełnione jest stolikiem nocnym, zaskakującym swą pojemnością. Kolejnymi elementami wyposażenia są praktyczny regał z szufladami oraz szafa z drążkiem do ubrań. Biurko z dużym blatem i głębokimi szufladami spełnia wszelkie wymagania, również pod kątem zdrowego rozwoju dziecka.

 

Pokoje dziecięce dla chłopców

Typowo chłopięcy wygląd oferuje pokój dziecięcy z litego drewna, kolekcji Alex. Idealne rozwiązanie dla poszukujących oryginalnego wyglądu do aranżacji pokoju dziecięcego czy studenckiego. Belgijski producent zastosował elegancki i unikalny design do mebli kolekcji Alex. Połączenie jasnego drewna z ciemno polakirowanymi elementami (imitującymi metalową konstrukcję) tworzą swoistą atmosferę i unikalny wygląd.

 

Pokój dziecięcy dla rodzeństwa

W naszej ofercie znajdują się również projekty zestawów odpowiednich dla rodzeństwa płci przeciwnych. W kategorii pokoi dziecięcych znajduje się wiele pozycji o neutralnej kolorystyce odpowiedniej dla dziewczą i dla chłopców. Idealnym rozwiązaniem dla dwójki dzieci jest łóżko piętrowe gwarantująca ogromną oszczędność przestrzeni. Przykładem wspominanego rozwiązania jest projekt francuskiego producenta kolekcji Gravity. Konstrukcja łóżka w praktyczny sposób Dekoracyjne drzwi szafy można wybierać z kilku motywów, na dołączonym zdjęciu widoczne są drzwi z wizerunkiem Nowego Jorku. Kolejnym elementem zestawu jest obszerne biurko. Narożny układ łóżka piętrowego pozwala na maksymalną oszczędność przestrzeni pokoju dziecięcego.

 

Mamy nadzięję, że przedstawione przykłady będą dla Państwa cennym źródłem inspiracji i pomogą w aranżacji pokoju dla uczniów i studentów.