Ustawienie biurka do gier komputerowych

Producent: PRS-S
Kod: PRS0068-2020
  • innowacyjna konstrukcja dla nastoletnich chłopców
  • przestrzeń do przechowywania zaprojektowana z myślą o komforcie gry
  • nowoczesne połączenie odcieni, szerokość 154 cm
  • blat z laminatu do 25 mm, powierzchnia zmywalna
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
2 027,62 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 92 cm
Szerokość (cm): 153,4 cm
Głębokość: 66,7 cm
Waga: 50 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Kolor: ciemno szary, czarny
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: z przedłużaczem

Instrukcja montażu

Stolik do gier ciemnoszary, jakość wykonania

Francuski producent wprowadził w tym roku jeszcze kilka bardzo modnych wzorów biurek komputerowych. Innowacyjny projekt, który spodoba się przede wszystkim nastoletnim chłopcom, biurko komputerowe idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego, studenckiego, ale także do biura naprzykład dla grafików i architektów projektowych. Wybór odcieni wcale nie jest przypadkowy, połączona czerń i szarość, z bardzo ponadczasowymi uchwytami, które dopełniają cały projekt.

Biurko komputerowe, które posiada podwyższoną platformę, na której zmieści się monitor, a dzięki swoim wymiarom nawet dwa monitory obok siebie. Półki do przechowywania są bardzo przegubowe, biurko komputerowe jest na tyle szerokie, że można z niego wygodnie korzystać. Materiał użyty do jego produkcji to płyta laminowana o grubości do 25 mm, biurko komputerowe to wysokiej jakości mebel, który dostarczymy w częściach z wymaganym montażem.

Aldo Meble jako wyłączny importer zawsze oferuje niepowtarzalne wzory

Jesteśmy zawsze wyłącznym przedstawicielem naszych dostawców i zawsze prezentujemy projekty, które przeniosą Twoją przestrzeń życiową, ale także rzeczywiste użytkowanie mebli, na zupełnie nowy poziom. skupiamy się najbardziej na ergonomicznych projektach, ale także na meblach, które pozwolą zaoszczędzić tak potrzebną przestrzeń w Twoim pokoju, jak to tylko możliwe. Meble z Francji to zawsze bezpieczna lokata i zakup, z którego będziesz zadowolony Ty i Twoje dzieci.

Parisot
Grupa Parisot została założona we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączących nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem.
Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z europejskimi standardami, kładąc nacisk na jakość i bezpieczeństwo. W efekcie meble dziecięce spełniają surowe europejskie wymogi bezpieczeństwa.

Śledz nas w mediach społecznościowych