Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tanie łóżka inspirowane Francją

Francuski producent przygotował bardzo ciekawą ofertę łóżek w kolekcji Easy. Proste wzornictwo, ale bardzo praktyczne i funkcjonalne wykonanie, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta przeznaczona do pokoi dziecięcych, pokoi studenckich i sypialni. Wybierać możemy od razu z kilku rozmiarów powierzchni spania i z kilku różnych odcieni. Prosta konstrukcja jest odpowiednim i tanim rozwiązaniem do jakichkolwiek wnętrz.

 

 

Łóżko dziecięce pod materac 90x200 cm

Dla łóżek dziecięcych przeznaczony jest rozmiar powierzchni spania 90x200 cm. Rozmiar odpowiedni dla dzieci i studentów. W razie potrzeby do łóżek można przymocować barierkę, a wybierać możemy z kilku rodzajów konstrukcji, Łóżka klasyczne, łóżka z szufladą, lub łóżka wielofunkcyjne ze zintegrowanym biurkiem idealnie nadające się do małych pomieszczeń. Francuski producent oferuje w kolekcji Easy klasyczne łóżka bez szuflad i z szufladami w trzech wariantach kolorystycznych. Kolor biały przeznaczony dla dziewcząt, odcień kawy dla chłopców, a imitacja drewna nadająca się dla obojga płci.

 

  

 

Decyzja w sprawie klasycznej konstrukcji z szufladami czy bez, z reguły zależna jest od potrzeb przestrzeni do przechowywania. Na podstawie popularności rozwiązań z szufladami, podejrzewamy że w pokoju dziecięcym szuflada zawsze się przyda. Na zdjęciach przedstawiamy łóżko dziecięce Easy w kolorze białym oraz łóżko w imitacji drewna (odcień bruges) z szufladą i stolikiem nocnym. Prosty, ale praktyczny design. Łóżka dziecięce francuskiego producenta można uzupełnić o całą masę pojedynczych elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego i to w równie atrakcyjnej cenie.

 

 

Łóżko studenckie pod materac 140x200 cm

Dorastającym dzieciom i młodzieży raczej nie wystarczy wystarczy klasyczny rozmiar. Łóżko w pokoju studenckim czy młodzieżowym to nie tylko miejsce do spania, ale dzięki nowoczesnym wymogom techniki (notebooki, tablety) również miejsce do nauki i komunikacji. Gorąco więc polecamy rozmiar 140x200 cm, ewentualnie 120x200 cm. Francuski producent pod tym względem oferuje cały szereg możliwości. Konkretnie w kolekcji Easy mamy do dyspozycji klasyczne łóżka z możliwością uzupełnienia o szufladę i stolik nocny. Kolorystyka identyczna jak u łóżek 90x200 cm.

 

  

 

Dorastające dzieci często przerastają swych rodziców i dla dobrego samopoczucia i komfortu dziecka, większy rozmiar łóżka jest niezbędny. Dla jakościowego snu z dostatkiem przestrzeni, odpowiednim rozmiarem dla młodzieży i studentów jest łóżko pod materac 120x200 cm lub 140x200 cm.

 

 

Łóżko podwójne pod materac 160x200 cm

 

Identyczny design producent oferuje również dla łóżek podwójnych z powierzchnią spania 160x200 cm. Również u łóżek podwójnych mamy do wyboru łóżko z szufladą lub bez. Projekty zestawów pokoi dziecięcych czy sypialni zawierające te łóżka, zaliczymy do kategorii nowoczesnego designu. Oferta pojedynczych elementów, takich jak komody czy szafy jest bardzo szeroka.

                         

 

Zamawiając materace do łóżka podwójnego gorąco polecamy zakup dwu oddzielnych materacy dostosowanych do indywidualnych potrzeb partnerów. Spanie jest bardziej komfortowe dla obu partnerów. Wybierając łóżko podwójne, jego wybór powinien być wynikiem kompromisu. Oferta łóżek podwójnych jest bardzo szeroka i wybór odpowiedniego modelu nie powinien sprawić większych trudności. Wszystkie łóżka francuskiego producenta mają stelaż w cenie łóżka.

 

Materiałem do produkcji prezentowanych łóżek jest płyta laminowana, tania i prosta w utrzymaniu. Ponieważ producent kładzie nacisk na jakość, zdecydował się na płyty o grubości dochodzącej do 25 mm. Taka grubość pozytywnie wpływa na sztywność i wytrzymałość konstrukcji, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.