ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Tania sypialnia Evo 3878 IV w elementach

Producent: PRS
Kod: PRS00207-2014
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Komoda: 79,7x87,7x43,8
-30%
480 zł
336 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 140x190 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb baltimore
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Meble do sypialni z kolekcji Evo to rozwiązanie do każdej sypialni

Kolekcja mebli do sypialni Evo oferuje szeroki wybór elementów mebli przeznaczonych do sypialni. Możesz umeblować sypialnię naprawdę o niewielkich wymiarach, ale także większy pokój.Wybrać mozna oprócz koloru jasny dąb,który teraz przedstawiamy, także sypialnię Evo w kolorze szarego orzecha. Prezentujemy kolekcję mebli do sypialni Evo, którą do naszego sklepu Meble Aldo przynosi francuski producent. Polecamy zwrócić uwagę na tę szczególną kolekcję. Napewno zapytacie dlaczego?Przyjemny design w ofercie wielu oddzielnych elementów, które są rozwiązaniem zarówno dla małych jak i dużych pomieszczeń do urządzenie sypialni. Legendarna jakość francuskiego producenta oraz cena, są w odniesieniu do nowoczesnego designu więcej niż korzystne. Jeśli
rozbudziliśmy państwa zainteresowanie, to przedstawiamy kolekcję Evo. Zacznijmy od tego, że można zobaczyć kolekcję Evo w katalogu w formie elektronicznej, dołączaonej do instrukcji montażu.

 

Wybieramy meble do dużej sypialni

Właściwie jest to klasyczne rozwiązanie, które oferują wszystkie nasze kolekcje do wyposażenia sypialni. Jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca na urządzenie sypialni, kolekcja Evo oferuje następujęce meble.

 

     - Podwójne łóżko pod materac 160x200 cm
Stolik nocny
- Komoda z szufladami
- Szafa z lustrem

 

I tutaj istnieje możliwość zastosowania szuflad, po jednej lub po obu stronach łóżka. Nie można jednak do łóżka 160x200 cm wykorzystać przystawkę i związanego z tym oświetlenia LED. Oczywiście, że dla wszystkich wariantów łóżek w cenę wliczony jest stelaż.

 

Szuflady pod łóżko z kolekcji Evo:

- Kupując komplet zyskujesz 2 szuflady
- Wymiar szuflady, szerokość 94 cm, głębokość 50,7 cm i 18,8 cm wysokość
- Szuflady mogą być umieszczone po jednej stronie łóżka obok siebie
- Szuflady mogą być umieszczone po obu stronach łóżka
- Możesz kupić 2 zestawy, zyskujłc 4 szuflady, 2 po każdej stronie łóżka
- Nie można zamówić jednej szuflady, w zestawie są zawsze 2 szt.

 

Wybieramy meble do małej sypialni

Oto oferta naprawdę wyjątkowa. Producent przynosi bardzo praktyczne rozwiązanie dla pokoju nie mieszczącego dużych szaf. Można je zastąpić przystawką łóżka. Oferuje ona duże schowki, które nie zabierają nic z cennych centymetrów powierzchni sypialni i mamy szansę w małej sypialni wyczarować bardzo przyjemne, niezagracone meblami miejsce.

 

     

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup łóżka z przystawką, otrzymasz meble, wymienione poniżej.


- Łóżko pod materac 140x190 cm
- Przystawka z miejscem do układania, która może zastąpić szafę
- Stolik nocny


Można jeszcze dokupić szufladę pod jedną lub po obu stronach łóżka, komodę z szufladami. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. Oferta przystawki dotyczy również oferty na oświetlenie LED. Łóżko z przystwką jest szczególnie przydatne dla osób mieszkających samotnie, nie planujących szybko założyć rodzinę, albo właścicieli kawalerki.

A jeśli chcialłbyś mieć tą sypialnię, ale nie podoba Ci się jej jasny odcień, jest jeszcze opcja sypialni Evo w kolorze szarego orzecha. Dostawa mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Parisot
Grupa Parisot  powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie