ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Tania sypialnia Evo 3778 II

Producent: PRS
Kod: PRS00205-2014
2 401 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: szary orzech
Łóżko: 147,2x71,5x203,6
Dostawka: 240x195x52 cm
Stolik nocny: 43,9x34,5x33 cm
Powierzchnia spania: 140x190 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Niezwykła, bardzo praktyczna sypialnia Evo

Jesteś właścicielem bardzo małego pomieszczenia do urządzenia sypialni? Mieszkasz w małej kawalerce i jeszcze nie planujesz założyć rodzinę? W skrócie, jeżeli masz naprawdę niewielkie pomieszczenie przeznaczone do wyposażenia sypialni, to polecamy zaoszczędzić miejsce tak, aby pokój nie był zagracony meblami. Rozwiązaniem może być łóżko z przystawką,które ma zaskakującą ilość miejsca, a nawet coś ekstra.

 

Bardzo "inteligentny" design oferuje w naszym sklepie Meble Aldo francuski producent, który znany jest z wysokiej jakość i szczegółowego wykonania. Jeśli propozycja sypialni Ci się podoba i chcesz dowiedzieć się więcej, jest do dyspozycji karta produktu w formie elektronicznej,zawarta w instrukcji montażu. Do produkcji wykorzystano klasycznną płytę laminowaną w kolorze szary orzech. Grubość płyt od 16 do 25 mm. Dostarczamyw częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Powierzchnia do przechowywania w sypialni

Niepisaną zasadą jest przechowywanie wielu rzeczy, zwłaszcza odzieży, w sypialni. Jednak, jeśli masz mało miejsca, to masywne szafy o dużych wymiarach raczej nie wchodzą w rachubę. Komoda z szufladami to raczej maksymum co w małych pomieszczeniach można jeszcze zmieścić. W kolekcji Evo taką właśnie oferujemy. Podobnie jak klasyczne elementy mebli do sypialni.

 

  

 

 Co oferuje zestaw, który prezentujemy ? Co faktycznie zyskujemy w danej cenie? 

- Łóżko pod materac140x190 cm (3778L140)
- Przystawka nad łóżko (3778ENVI)
Stolik nocny po prawej stronie przystawki(3778CHEV) 

Przystawka jest alternatywą szafy. Jednak w porównaniu do szafy oferuje dodatkowo praktyczny schowek w postaci półki, wiele małych przegródek i szafek. Jak faktycznie przydzielone jest miejsce do przechowywania, najlepiej osądzić można na zdjęciach.Jeżeli jeszcze przystawka jest niewystarczająca, istnieje możliwość zakupu szuflady pod łóżko, a to po obu stronach. W tym przypadku, konieczny jest zakup dwóch szuflad. Ale można oczywiście kupić tylko jedną szufladę, po jednej stronie łóżka. Możliwości jest wiele, dzięki modułowemu syste mowi,którym jest kolekcja Evo. 

   

 

Producent oferuje również możliwość zakupu oświetlenia LED nad szafkę nocną. Jeśli chcesz do sypialni dokupić niektóre z wymienionych elementów np. szuflady pod łóżko, oświetlenie albo komodę, to najlepiej można to zrobić w ofercie elementów sypialni Evo 3778. 

 

Parisot
Grupa Parisot  powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączących nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych

Łóżko Space Up dla dzieci i dorosłych

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
3 065 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.