ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szufladkowy kontener Nils 30600300

Producent: IL
Kod: IL00162
296 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 36 cm
Głębokość: 40 cm
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: naturalny
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy

Szufladkowy kontener z litego drewna Nils 30600300

Niemiecki producent wprowadza na nasz rynek nietypowy dizajn mebli z litego drewna. Nie chodzi już tylko o stylowe komody i witryny (chociaż te również w jego ofercie można spotkać), ale o meble biurowe lub przeznaczone do innych wnętrz w nowoczesnej postaci. Nowoczesny dizajn powiązany tu jest z tradycyjnym, tak bardzo znanym materiałem drewna sosnowego w jego naturalnej postaci. To znaczy, że opracowanie powierzchni przebiega z wykorzystaniem lakieru rozpuszczalnego w wodzie.

Niemiecki producent kładzie duży nacisk na jakość. Dlatego  korzysta wyłącznie z drewna sosnowego bez skaz i prawidłowo wysuszonego. Zabezpiecza w ten sposób wyrób, by później pod wpływem zmiany temperaturu się „nie skręcał“.

 

Nowoczesne meble z litego drewna do biura

Nowe czasy mają nowe wymagania, dlatego też chociaż meble z litego drewna się podobają, współcześni nabywcy oczekują zmianę stylu i funcji mebli. Praktyczny kontener na kółkach z mnóstwem szufladek może dla każdego stać się dobrym pomocnikiem. Nowoczesne, a zarazem ekologiczne mieszkanie, tego oczekują nowocześni młodzi ludzie.

Jesteśmy przekonani, że właśnie nieraz zaskakująca oferta mebli z litego drewna w nowoczesnej oprawie wielu do siebie przekona. Nadal tak jak o dawna obowiązuje, że zapewniamy darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Kontener pod biurko Novo 50600350

Kontener pod biurko Novo 50600350

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
386 zł
Mobilny kontener z szufladami Simon 20900360

Mobilny kontener z szufladami Simon 20900360

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
322 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie