Szafka na buty w skandynawskim designie Rio

Producent: Gaut Top
Kod: GA00105-2020
  • 100% skandynawski design
  • połączenie imitacji jasnego drewna i bieli
  • nie brakuje tyle tradycyjnego druku
  • wysoka jakość potwierdzona certyfikatem

niedostępne
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 283,00 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 116 cm
Szerokość (cm): 67 cm
Głębokość: 30 cm
Waga: 28 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: jasny dąb-biały
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Elegancki nadruk w skandynawskim designie z tradycyjnym nadrukiem

W tym roku naprawdę mamy coś do zaoferowania w kategorii sal przedpokojowych. Kolejna z serii bardzo eleganckich szafek na buty francuskiego producenta w tradycyjnym skandynawskim designie. Ponadto oferowane przez nas szafki na buty są również bardzo wysokiej jakości dzięki certyfikacji.

Charakterystycznym elementem skandynawskiego designu jest połączenie bieli z jasnym dębem, a dodatkowo te odcienie powinny być uzupełnione typowym nordyckim nadrukiem. Wszystko to spełnia ta szafka na buty, więc można powiedzieć, że w 100% odpowiada charakterystyce skandynawskiego designu. 

Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 4 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Śledz nas w mediach społecznościowych