ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafka łazienkowa Versus 604137 nad toaletę

Producent: PRS-3
Kod: PRS00207-2016
339 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 184 cm
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 22 cm
Waga: 20 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-antracyt
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Praktyczna szafka wykorzystująca przestrzeń nad toaletą

Wykorzystująca dosłownie każdy centymetr przestrzeni szafka łazienkowa do umieszczenia nad toaletą. Szafka z kolekcji mebli łazienkowych Versus francuskiego producenta. W wypadku toalety umieszczonej w łazience mamy do dyspozycji cały szereg mebli o identycznym wyglądzie do kompletnego wyposażenia pomieszczenia. Szafkę można wykorzystać do przechowywania papieru toaletowego czy środków czyszczących.

 

Francuski producent kładzie nacisk na możliwości praktycznego wykorzystania mebli łazienkowych, co docenią zwłaszcza właściciele małych łazienek. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o wykończeniu odpornym na oddziaływanie wysokiej wilgotności. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka łazienkowa do pralki Versus 604139

Szafka łazienkowa do pralki Versus 604139

Dostępność
4-5 tygodnie
819 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie