ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafka łazienkowa Rigato 744909

Producent: PRS-3
Kod: PRS00168-2016
280 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 84 cm
Szerokość: 30 cm
Głębokość: 32 cm
Waga: 11 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka łazienkowa Rigato

Szafkę łazienkową o mniejszych wymiarach doskonale można wykorzystać w małej, tak samo jak i w dużej łazience.W małej spełnia swoją rolę, kiedy dla dużej miejsca brak, w większej natomiast może uzupełniać dużą szafkę, potrzebną zwłaszcza jeśli rodzina jest liczniejsza. W każdym razie nie tylko szafka łazienkowa teraz prezentowana, ale i inne z kolekcji Rigato oferuje francuski producent w naprawdę bezkonkurencyjnej cenie. Szafka zawiera jedną szufladę, schowek pod nią zamknięty drzwiczkami rozdzielony jest jedną półką. Podoba nam się i nowoczesny, chociaż prosty design, którego nie naruszają ani stylowe uchwyty.

 

Francuski producent w kolekcji mebli łazienkowych skoncentrował się na prostej konstrukcji, zachowującej wysoką jakość, a zarazem oferującą bardzo atrakcyjną cenę. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną, dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie