ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafka łazienkowa po umywalkę Rigato 744925

Producent: PRS-3
Kod: PRS00170-2016
293 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 55 cm
Szerokość: 59 cm
Głębokość: 38 cm
Waga: 15 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka łazienkowa pod umywalkę

W kolekcji Rigato francuskiego producenta znajdziemy cały szereg samodzielnych elementów mebli, przeznaczonych do urządzania łazienek, tak więc szafka pod umywalkę może się stać jedną z wielu wybranych. Dzięki kolekcji Rigato można urządzić całą łazienkę, szeroka gama oferowanych składników umożliwia wyposażać zarówno małe pomieszczenie, jak i dużą łazienkę dla wieloosobowej rodziny. Producent przedstawia w tej kolekcji bardzo nowoczesny i prosty design, co pozwala mu zarazem na proponowanie bezkonkurencyjnej ceny mebli łazienkowych. Znajdziemy w niej między innymi inny rodzaj szafki z umywalką w cenie, czym różni się od obecnie prezentowanej. W jej przypadku umywalkę trzeba dokupić, o ile oczywiście nie mamy własnej.

 

Francuski producent w kolekcji mebli łazienkowych skoncentrował się na prostej konstrukcji, zachowującej wysoką jakość, a zarazem oferującą bardzo atrakcyjną cenę. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną, dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie