ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Szafka kuchenna Spoony 245564

Producent: PRS-3
Kod: PRS00412-2014
505 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 80 cm
Głębokość: 47 cm
Waga: 31 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Również mniejsze szafki kuchenne mogą być przydatne

Większość szafek kuchennych z oferty francuskiego producenta ma głębokość 60 cm. W ramach kolekcji Spoony producent oferuje jednak również takie, które – jak w prezentowanym przypadku – mają głębokość tylko 47cm. Dzięki temu można kompletując zestaw kuchenny stworzyć nieregularny, ale efektowny uskok. Kuchnia nie musí być przecież ustawiona w jednej linii. Klient sam określa, jak ma zestaw wyglądać, a tym samym powstaje szansa, że w razie odpowiedniego doboru elementów będzie ze swej kuchni zadowolony. Kompletacja zestawu kuchennego nigdy nie była prostsza. Każda szafka pokazana jest na zdjęciu, widać jej układ wewnętrzny, każda, oczywiście dolna szafka ma blat wliczony w cenie. Nie trzeba się zatem zajmować jej obliczaniem.


Francuski producent jako autor kolekcji kładzie nacisk na prostotę dizajnu, co pozwala mu na osiągnięcie niskiej ceny nie tracąc niczego na jakości. Meble wykonane są z deski laminowanej o grubości 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Jak już powiedziano blat zaliczony jest w cenie szafki, a ponadto transport zapewniamy bezpłatnie na terenie całego kraju. 
 

 

Inspiracja z Francji nie jest przypadkowa

Szukać inspiracji do kompletowania zestawu kuchennego u producenta z Francji jest na pewno dobrym pomysłem. Wiadomo, że to właśnie Francja jest krajem jakościowej żywności, delikatesów i rajem dla smakoszy. Dlatego też mają Francuzi wysokie wymagania w stosunku do urządzania zestawów kuchennych. Kompletacja zestawu ze samodzielnych szafek francuskiego producenta jest więc swego rodzaju gwarancją sukcesu.

Kolekcja Spoony jest swym wyglądem dopasowana do mniejszych pomieszczeń, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by poprzez zakup większej liczby szafek urządzić pomieszczenie większe. Organizując zestaw kuchenny nie musimy się kierować tym, by liczba szafek dolnych i górnych była taka sama. Można popuścić cugli fantazji i na przykład właśnie w kolekcji Spoony kombinować szafki białe i szare.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.


Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245364

Szafka kuchenna Spoony 245364

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
505 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.