ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Szafka kuchenna Spoony 245549

Producent: PRS-3
Kod: PRS00410-2014
651 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Wysokość (cm): 141 cm
Szerokość (cm): 60 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 40 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka kuchenna do zabudowania lodówki lub do magazynowania żywności

Każdy sam decyduje o tym, do jakiego celu szafkę wykorzysta. Szafka kuchenna, a raczej szafa, może zostać samodzielnie ulokowana w kuchni i stać się w ten sposób jej praktycznym uzupełnieniem. Szafka kuchenna jest poza tym bardzo praktyczna, dodatkowo w komplecie zestawu kuchennego lub samodzielnie prezentuje się bardzo dobrze. Szafki dolne mają zawsze wysokość 86 cm, natomiast szafka na artykuły spożywcze, jeśli zastosowane zostaną półki, lub do zabudowania lodówki, przy czym półki nie zostaną wykorzystane, ma 141 cm wysokości. Francuski producent oferuje w kolekcji Spoony szeroką gamę samodzielnych szafek umożliwiających kompletowanie zestawu kuchennego, prócz szarego odcienia można znaleźć również szafki białe lub w imitacji drewna dębowego, wszystko o identycznym wyglądzie.


Francuski producent jako autor kolekcji kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo mebli. Meble wykonane są z deski laminowanej o grubości 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Kompletacja zestawu kuchennego, urządzanie wnętrza kuchni

Dzięki szerokiej ofercie szafek można śmiało stwierdzić, że zestaw kuchenny można u nas skompletować odpowiednio do rozmiarów kuchni. Szukać inspiracji do kompletowania zestawu kuchennego u producenta z Francji jest na pewno dobrym pomysłem. Wiadomo, że to właśnie Francja jest krajem jakościowej żywności, delikatesów i rajem dla smakoszy. Dlatego też mają Francuzi wysokie wymagania w stosunku do urządzania zestawów kuchennych. Ich sztuka kulinarna wymaga mebli praktycznych i jakościowych. Kompletacja zestawu ze samodzielnych szafek francuskiego producenta jest więc swego rodzaju gwarancją sukcesu.

Kolekcja Spoony jest swym wyglądem dopasowana do mniejszych pomieszczeń, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by poprzez zakup większej liczby szafek urządzić pomieszczenie większe. Organizując zestaw kuchenny nie musimy się kierować tym, by liczba szafek dolnych i górnych była taka sama. Można popuścić cugli fantazji i na przykład właśnie w kolekcji Spoony kombinować szafki białe i szare.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Kuchenna szafka Spoony 245349

Kuchenna szafka Spoony 245349

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
651 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.