ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Szafka kuchenna Spoony 245514

Producent: PRS
Kod: PRS00406-2014
537 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 80 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 41,4 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Kuchenna szafka Spoony z blatem w cenie

Oferta samodzielnych szafek kuchennych francuskiego producenta służy do urządzania zestawu kuchennego według własnego pomysłu. Producent zdecydował się na dizajn bardzo prosty, ale praktyczny i przystępny cenowo, tym bardziej, że w cenę wliczony jest również blat. Kompletacja zestawu kuchennego nigdy nie była prostsza, każdy sam decyduje o rodzajach miejsc do przechowywania, ma do dyspozycji zdjęcia ilustrujące wnętrza szafek, nie trzeba też w skomplikowany sposób przeliczać rozmiarów blatu, ponieważ ten automatycznie zostanie dostarczony razem z szafką.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, biorąc równocześnie pod uwagę fakt, że zestaw kuchenny bywa mocno obciążany. Meble wykonane są z deski laminowanej o grubości 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Transport bezpłatny na terenie całego kraju.

 

Od czego zaczynać organizację zestawu kuchennego?

Zacząć trzeba niewątpliwie od szafki pod zlew oraz szafki na piekarnik, o ile przeznaczony jest do zabudowy. W ten sposób priorytetowo określamy, ile z przewidywanej długości zabierają te dwie szafki. Te dwie, a w każdym razie na pewno szafka pod zlew, potrzebne są w każdej kuchni. Kolejne szafki można potem dodawać, warto jednak zawsze zaczynać od dolnej linii zestawu. Pamiętać trzeba też o odpowiednim dobraniu miejsc do przechowywania, i tu istnieją alternatywy. Są szafki bez szuflad, ze szufladami, wąskie czy szerokie. Klient ma możliwość wyboru i w ten sposób sam ma wpływ na to, czy z zestawu kuchennego będzie zadowolony.

Projekt jest co prawda prosty, śmiało można go jednak zaszeregować do kategorii mebli nowoczesnych. Dzięki elastyczności doboru można nim urządzać wnętrza małych i dużych kuchni.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245359

Szafka kuchenna Spoony 245359

Przybliżony czas dostawy: na magazynie - dostawa 1.tygodnia w styczniu
372 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.