ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Szafka kuchenna Spoony 245501

Producent: PRS-3
Kod: PRS00399-2014
239 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Wysokość (cm): 58 cm
Szerokość (cm): 40 cm
Głębokość: 35,6 cm
Waga: 12 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka kuchenna Spoony w kolorystyce naturalnej

Każdy, kto jest miłośnikiem naturalnych materiałów w kuchni lub jadalni, znajdzie w ofercie francuskiego producenta w imitacji drewna dębowego coś dla siebie w kolekcji szafek kuchennych. Samodzielnie może zatem każdy według swoich potrzeb zorganizować zestaw kuchenny dosłownie na miarę. A w ramach kolekcji Spoony jest z czego wybierać, oczywiście prócz wersji z imitacją drewna dębowego jest też oferta innych odcieni, na przykład klasycznej bieli lub mniej tradycyjnej jasnej szarości.

Producent kładzie nacisk na jakość, ale zarazem i prosty dizajn, co umożliwia mu utrzymać niską cenę. Kuchenne szafki w kolekcji Spoony wykonane są z laminatu o grubości desek 18 mm, wyglądem i rozmiarami dopasowane są jak do mniejszych, tak i większych kuchni. Według potrzeb pomieszczenia można zestaw dopasowywać doborem odpowiedniej liczby szafek. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju.

 

Jak kompletować zestaw kuchenny?

Kompletacja zestawu kuchennego może na pierwszy rzut oka wyglądać skomplikowanie, w rzeczywistości jednak jest prosta. Od czego podczas kompletacji zestawu kuchennego a przed właściwym dobieraniem szafek kuchennych zacząć? Każdy, kto chce podjąć się kompletowania zestawu kuchennego poprzez dobieranie szafek powinien w pierwszym kroku zważyć, jaka miałaby być ostateczna długość całości oraz jakie elementy mają pierwszeństwo. Można przy tym popuścić wodze fantazji i nie kierować się tym, by dolna linia szafek miała taką samą długość, jak górna.

Kombinować można nawzajem również odcienie. Na przykład szafki o naturalnym kolorze można ustawiać naprzemian z białymi. Szafki dolne mają zawsze blat o tym samym kolorze, dlatego stosowanie dwu kolorów frontów samo się nasuwa. Szafka na piekarnik jest normalizowana, odpowiada potrzebom naszych urządzeń. Szafka pod zlew dostarczana jest z blatem, w którym trzeba dodatkowo wyciąć otwór na zlew według własnych potrzeb. Kolekcja Spoony to przede wszystkim miżliwość dobierania samodzielnych elementów według własnych potrzeb..Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245301

Szafka kuchenna Spoony 245301

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
239 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.