ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245401

Producent: PRS-3
Kod: PRS00383-2014
239 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 58 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 35,6 cm
Waga: 12 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały korpus-szare drzwiczki
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Górna szafka kuchenna Spoony

W kolekcji Spoony,meble kuchenne do wyposażenia kuchni zgodnie ze swoimi potrzebami, francuski producent przedstawia oprócz klasycznych kolorów bieli oraz naturalnego dębu również nietradycyjne szare wykonanie. Być może dla wielu z was jest to"zimny" kolor, ale w połączeniu z białym korpusem oraz prostym designem jest idealnym rozwiązaniem do małych wnętrz kuchennych.W kolekcji Spoony znajdziesz szeroki wybór z oferty pojedyńczych szafek kuchennych, oczywiście, są też dolne szafki, które są również w cenie z blatem .Dzięki prostemu designowi producent oferuje bardzo rozsądną cenę.

 

Autorem kolekcji Spoony jest francuski producent, który podkreśla jakość, przystępną cenę i maksymalne efektywne wykorzystanie szafek we wnętrzu. Materiałem wykorzystanym do produkcji szafek kuchennych jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju

 

Meble kuchenne w różnych zestawieniach

Dzięki szerokiej ofercie pojedyńczych szafek kuchennych można osiągnąć różne formy własnej propozycji kuchni. Można powiedzieć, że w kolekcji Spoony istnieje możliwość wyposażenia swojej kuchni na miarę . Ponieważ producent również przedstawia szafki kuchenne w kolorze białym, oferuje się oryginalna możliwość wzajemnej przemienności białych szafek z szarymi . Przy elastycznym wyborze wyobraźnia nie zna granic, a to jest w kolekcji jaką jest Spoony bardzo pozytywne.

Design jest prosty, ale możemy go śmiało zakwalifikować do kategorii nowoczesnych mebli. Dzięki elastycznemu wyboru można również wyposażyć wnętrza małej i dużej kuchni. 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są
w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245301

Szafka kuchenna Spoony 245301

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
239 zł
Szafka kuchenna Spoony 245302

Szafka kuchenna Spoony 245302

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
293 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie