ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245364

Producent: PRS-3
Kod: PRS00381-2014
505 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 47 cm
Waga: 31 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-szary blat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dolna szafka kuchenna w cenie z blatem

Francuski producent w kolekcji Spoony oferuje szerokie możliwości do wyposażenia wnętrza kuchni, możemy także powiedzieć, że wybierając z oferty pojedyńczych szafek kuchennych można wyposażyć swoją kuchnię na" miarę". Sam decydujesz, jak twoja kuchnia będzie wyglądała,a tym sposobem jest duża szansa , jeśli oczywiście odpowiednio wybierzesz, że będziesz maksymalnie zadowolony. Wyposażanie kuchni meblami jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Do każdej szafki jest dołączona fotografia jej wewnętrznej organizacji i oczywiście, każda dolna szafka jest w cenie z blatem . Także tutaj nie ma potrzeby w jakikolwiek sposób skomplikowanie liczyć. 

 

Francuski producent jako autor kolekcji podkreśla prostotę designu w celu osiągnięcia niskiej ceny przy zachowaniu popularnej jakości. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Jak już wspomnieliśmy, blat jest w cenie szafki, a co więcej z naszą bezpłatną dostawą na terenie całego kraju. 

 

Efektywna kuchnia francuskiego producenta

Zainspirować się, właśnie francuskim producentem przy wyposażaniu kuchni meblami w ogóle nie jest złym wyborem. Powszechnie wiadomo, że Francja jest krajem znanym z wysokiej jakości pokarmów, przysmaków i ze smakoszy.Francuzi z pewnością mają również duże wymagania dotyczące wyglądu mebli kuchennych.Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty pojedyńczych szafek właśnie od francuskiego producenta jest bezpiecznym wyborem.

 

Kolekcja Spoony dzieki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek.Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych według dolnych.Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

 

 

 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
213 zł
Szafka kuchenna Spoony 245312

Szafka kuchenna Spoony 245312

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
638 zł
Szafka kuchenna na piekarnik Spoony 245343

Szafka kuchenna na piekarnik Spoony 245343

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
372 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie