ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245329

Producent: PRS-3
Kod: PRS00377-2014
372 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 23,5 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-szary blat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Dolna szafka kuchenna w cenie z blatem

Do najpopularniejszych szafek należy również wąska szafka, która oferuje na przykład jedną, dwielub trzy półki. Nie wszystko, co chcemy schować do szafek w kuchni jest dużych rozmiarów, dlatego mniejsze miejsca do przechowywania mogą być naprawdę przydatne. Szafka kuchenna również często jest praktycznym zakończeniem jednej lub obu stron mebli kuchennych. Kolekcja Spoony francuskiego producenta oferuje szeroką gamę różnych typów szafek, nie tylko w białym wykonaniu, ale także w szarym kolorze. Bardzo ładny jest również kolor imitacji drewna dębowego. Dzięki szerokiej ofercie szafek kuchennych sam możesz wyposażyć swoja kuchnię na miarę. Ponadto, wszystkie szafki kuchenne są zawsze w cenie z blatem, który jest w szarym kolorze.

Francuski producent oprócz niskiej ceny podkreśla również jakość oraz walory zdrowotne. Materiałem użytym do produkcji wszystkich szafek kuchennych w kolekcji Spoony jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Zainspiruj się Francją, krajem przysmaków

Nabyć meble kuchenne akurat od francuskiego producenta ma swoje uzasadnienie. Dlaczego więc czerpać inspirację z Francji? Ponieważ tradycyjni smakosze pochodzą właśnie z Francji, a nawet co do wyposażenia kuchni Francuzi mają wysokie wymagania. Meble dla ich kulinarnej sztuki muszą być dobrej jakości oraz jak najbardziej praktyczne. Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty pojedyńczych szafek właśnie od francuskiego producenta jest bezpiecznym wyborem.

Oferta szafek kuchennych jest bardzo szeroka, dostępne są też kolory naturalnego dębu oraz nietypowy szary kolor. Kolekcja Spoony dzięki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni , ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek. Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych według dolnych. Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245301

Szafka kuchenna Spoony 245301

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
239 zł
Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
213 zł
Szafka kuchenna Spoony 245312

Szafka kuchenna Spoony 245312

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
638 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie