ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245314

Producent: PRS-3
Kod: PRS00376-2014
651 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 41,4 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dolna szafka kuchenna w cenie z blatem

Można powiedzieć, że dwudrzwiowa dolna szafka kuchenna, o szerokości 80 cm, która podzielona jest na dwa miejsca do przechowywania oraz która posiada dwie szuflady jest swego rodzaju klasyczna, a tego typu szafek nie brakuje chyba w żadnej propozycji mebli do kuchni. Francuski producent oczywiście w kolekcji Spoony oferuje dodatkowe szafki, także górne, a dane szafki kuchenne można wybrać z kilku kolorów. Teraz prezentujemy białą szafkę z szarym blatem, który jest w cenie szafki. Białe meble kuchenne ładnie uzupełniają małe wnętrze kuchni, ponieważ ten kolor optycznie powiększa dane pomieszczenie.

 

Francuski producent oprócz niskiej ceny podkreśla również jakość oraz walory zdrowotne. Materiałem użytym do produkcji wszystkich szafek kuchennych w kolekcji Spoony jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

Dlaczego kuchnia od francuskiego producenta?

Ponieważ tradycyjni smakosze pochodzą właśnie z Francji, a nawet co do wyposażenia kuchni Francuzi mają wysokie wymagania. Meble dla ich kulinarnej sztuki muszą być dobrej jakości oraz jak najbardziej praktyczne. Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty pojedyńczych szafek właśnie od francuskiego producenta jest bezpiecznym wyborem.

Oferta szafek kuchennych jest bardzo szeroka, dostępne są też kolory naturalnego dębu oraz nietypowy szary kolor. Kolekcja Spoony dzięki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek. Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych według dolnych. Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245302

Szafka kuchenna Spoony 245302

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
293 zł
Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
213 zł
Szafka kuchenna Spoony 245313

Szafka kuchenna Spoony 245313

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
426 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie