ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245313

Producent: PRS-3
Kod: PRS00375-2014
426 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 29 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-szary blat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dolna szafka kuchenna z blatem w cenie

Jeśli masz zamiar wyposażyć kuchnię, czy mówiąc inaczej, kupić szafki kuchenne,  to najlepiej jest iść drogą elastycznego wyboru z oferty pojedyńczych szafek kuchennych. Tylko w ten sposób twoja kuchnia będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia, ponieważ masz możliwość sam sobie wybrać grupę wewnętrznych schowków oraz dane szafki.W kolekcji Spoony francuskiego producenta można wybierać nie tylko z pojedyńczych rodzajów szafek, ale również z kilku kolorów. Szafki dostępne są w imitacji dębowego drewna, szarym oraz białym kolorze i zawsze są w cenie z blatem.

Francuski producent oprócz niskiej ceny podkreśla również jakość oraz walory zdrowotne. Materiałem użytym do produkcji wszystkich szafek kuchennych w kolekcji Spoony jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Kuchnie według Francuzów, bezpieczny wybór

Powszechnie wiadomo, że Francja jest krajem znanym z wysokiej jakości pokarmów,delikatesów oraz ze smakoszy.Francuzi z pewnością mają również wysokie wymagania co się tyczy wyglądu kuchni. Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty oddzielnych szafek właśnie francuskiego producenta jest bezpiecznym wyborem.

Oferta szafek kuchennych jest bardzo szeroka, dostępne są też kolory naturalnego dębu oraz nietypowy szary kolor. Kolekcja Spoony dzięki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek. Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych i dolnych. Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245302

Szafka kuchenna Spoony 245302

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
293 zł
Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
213 zł
Szafka kuchenna Spoony 245312

Szafka kuchenna Spoony 245312

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
638 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie