ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka kuchenna Spoony 245312

Producent: PRS-3
Kod: PRS00374-2014
638 zł
Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 31 kg
Cena: z blatem
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-szary blat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka kuchenna w cenie z blatem

Oferta szafek kuchennych w kolekcji Spoony francuskiego producenta jest bardzo szeroka. Możesz wybrać nie tylko z wielu rodzajów samych szafek, ale w ofercie masz także do dyspozycji szary kolor, kolor dębu, a także jak w tym przypadku biały. Blat, który jest zawsze wliczony w cenę każdej szafki jest w kolorze szarym, a dotyczy to wszystkich rodzajów szafek. Kolekcja Spoony jest dobrym rozwiązaniem do wyposażenia kuchni o mniejszych rozmiarach, ponieważ ty sam decydujesz jak twoja kuchnia będzie wyglądać i jakie rozmieszczenie miejsc do przechowywania najbardziej w kuchni potrzebujesz.

Francuski producent oprócz niskiej ceny podkreśla również jakość oraz walory zdrowotne. Materiałem użytym do produkcji wszystkich szafek kuchennych w kolekcji Spoony jest laminowana płyta o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

Kuchnia, z pewnością jest inspiracją z Francji

Powszechnie wiadomo, że Francja jest krajem znanym z wysokiej jakości pokarmów, delikatesów oraz ze smakoszy. Francuzi z pewnością mają również wysokie wymagania co się tyczy wyglądu kuchni. Dlatego wyposażyć kuchnię z oferty oddzielnych szafek właśnie francuskiego producenta jest bezpiecznym wyborem.

Oferta szafek kuchennych jest bardzo szeroka, dostępne są też kolory naturalnego dębu oraz nietypowy kolor szary. Kolekcja Spoony dzięki swojemu designowi odpowiednia jest do małych wnętrz kuchni, ale nic nie stoi na przeszkodzie wyposażyć również większe wnętrze, wystarczy po prostu kupić więcej szafek. Przy montażu kuchni nie trzeba całkowicie przestrzegać tej samej ilości szafek górnych i dolnych. Możesz uwolnić swoją wyobraźnię i możesz także, na przykład w kolekcji Spoony kombinować połączenie białych szafek z szarymi.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Szafka kuchenna Spoony 245301

Szafka kuchenna Spoony 245301

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
239 zł
Szafka kuchenna Spoony 245303

Szafka kuchenna Spoony 245303

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
346 zł
Szafka kuchenna Spoony 245309

Szafka kuchenna Spoony 245309

Przybliżony czas dostawy:
4-5 tygodnie
439 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie