ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka do butów Westphalen 19040020

Producent: IL
Kod: IL008-2016
715 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 25 cm
Waga: 28,5 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerna szafka do butów, idealna do małych przedpokoi

Niemiecki producent przedstawia w ofercie pojedynczych elementów kilka cenowo atrakcyjnych rozwiązań wyposażenia przedpokoju. Jednym z tych elementów jest przedstawiana szafka do butów z systemem czterech wychylanych półek. Każdy członek rodziny może mieć do dyspozycji swoją przestrzeń do przechowywania, albo możemy posortować buty według sposobu używania. Do dyspozycji jest również komoda o identycznym wyglądzie, którą możemy uzupełnić wyposażenie przedpokoju..

 

Materiałem do produkcji szafki na buty jest płyta laminowana o grubości 15 mm. Nowoczesny wygląd podkreślają stylowe uchwyty w formie otworów. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie