ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafka do butów Sonoma 15.2-13719032 z lustrem

Producent: IL
Kod: ILT008-2017
1 130 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 64 cm
Głębokość: 37 cm
Waga: 61,6 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb sonoma
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka Sonoma jako rozwiązanie dla liczniejszych rodzin

Obszerna, wysoka, szafka do butów (dodatkowo wyposażona w lustro) spełnia wymagania nawet kilku osób dorosłych i przeznaczona jest dla liczniejszych rodzin. Dzięki wysokiej konstrukcji nie zajmuje również wielkiej powierzchni. Szafka zapewne znajdzie też zapewne zastosowanie w małych przedpokojach. Kolekcja zawiera również kolejne elementy wyposażenia przedpokojów, a szczęśliwi posiadacze większych przedpokoi mogą do arasnżacji wykorzystać również szafę czy wieszakościankę. Dla mebli tej kolekcji niemiecki producent zastosował prosty, nieskomplikowany w produkcji design pozwalający na osiągnięcie niskich cen. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka na buty Infinity 6001ARCH

Szafka na buty Infinity 6001ARCH

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
502 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie