ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Szafka do butów Infinity 6701ARCH

Producent: PRS
Kod: PRS0075-2016
Praktyczna szafka do butów z ogromną pojemnością, nawet dla liczniejszych rodzin.Oferta mebli do przedpokoju francuskiego producenta.
niedostępne
512 zł

Dane produktu

Kolor: jasna akacja
Wysokość (cm): 181 cm
Szerokość (cm): 75 cm
Głębokość: 34 cm
Waga: 43,2 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerna szafka do butów

Dla wszystkich, poszukujących obszerniejszej szafkę do butów, francuski producent przygotował taką właśnie propozycję w swej kolekcji mebli Infinity. Szafka ta jest właściwie klasyczną szafą, od której się odróżnia jedynie wymiarami, a przede wszystkim głębokością, która jest oczywiście mniejsza. Wnętrze tworzą półki. Natomiast o ile mamy więcej miejsca do urządzenia przedpokoju, można ulokować tu w tym samym stylu wykonane szafę lub komodę z tej samej kolekcji. W dodatku urządzenie w ten sposób przedpokoju można zapewnić w bezkonkurencyjnie niskiej cenie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu. 

Śledz nas w mediach społecznościowych