ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa przesuwna biała Romantic

Producent: CL-T
Kod: CLT0009-2018
4 482 zł
Przybliżony czas dostawy:
4 - 6 tygodni
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 210 cm
Szerokość: 170 cm
Głębokość: 64 cm
Waga: 170 kg
Ilość paczek: 6 szt
Materiał: płyta laminowana
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa do pokoju dziewczynki, zaskoczy swoją praktycznością i designem

Szafa z motywami rustykalnymi z kolekcji Romantic z pewnością zaskoczy Cię z wielu powodów. Dopracowano ją do najmniejszego szczegółu, jest w kolorze białym, który najbardziej odpowiada stylowi rustykalnemu. Drzwi przesuwne są tu również bardzo ciekawym rozwiązaniem, choć znowu dla mebli rustykalnych nie jest to typowe. Producent kładzie szczególny nacisk na jakość. W kolekcji znajdą Państwo szereg innych mebli i dodatków do kompletnej aranżacji pokoju dziecięcego dziewczynki, która jest w wieku szkolnym lub nawet starszej nastolatki. W każdym przypadku w ofercie dostępne są łóżka w mnmiejszych i większych rozmiarach.

Za drzwiami przesuwnymi znajduje sie praktycznie rozłożone wnętrze, które najlepiej zobaczyć na zdjęciach. Połączenie elegancji i nowoczesności. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej tworząca kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce z meblami tego producenta wpełni zaspokoją potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcychKoncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko dziecięce z dostawką Romantic

Łóżko dziecięce z dostawką Romantic

Przybliżony czas dostawy:
4 - 6 tygodni
od 1 714 zł
Biurko dziecięce z nadstawką Romantic

Biurko dziecięce z nadstawką Romantic

Przybliżony czas dostawy:
4 - 6 tygodni
od 909 zł
Stolik nocny Romantic

Stolik nocny Romantic

Przybliżony czas dostawy:
4 - 6 tygodni
909 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie