Szafa otwarta Bonn - smoky blue,biała

Producent: Trasman
Kod: TRS033-2019

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 412,14 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 160 cm
Szerokość (cm): 80 cm
Głębokość: 33 cm
Kolor: biały, niebieski
Materiał: płyta laminowana
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Minimalistyczny design garderoby w małym pokoju dziecięcym idealny

Nie chcesz wydawać za dużo na szafę? Chcesz znaleźć inny, tańszy sposób radzenia sobie z przestrzenią magazynową, czy szukasz rozwiązania, które nie zajmuje zbyt wiele miejsca w małym pokoju dziecinnym? Odpowiedzią na wszystkie te wymagania jest otwarta szafa z kolekcji Bonn oferowana przez hiszpańskiego producenta.

Półka na ubrania w minimalistycznym stylu spełni cel klasycznej garderoby, ale możesz jej również użyć jako dodatku do przechowywania szafy. Lub możesz dodać miejsce do przechowywania do jednego z oferowanych łóżek piętrowych. Możliwe jest również umieszczenie obok siebie dwóch stojaków na garderobę, ale można również kupić biurko do kompletu o identycznym designie, jak pokazano na jednym z ilustracyjnych zdjęć. Ściana szafy jest wysokiej jakości, grubość laminatu do 22 mm. Dostawa w częściach wymagających montażu zgodnie z instrukcją, co w tym przypadku jest bardzo łatwe.

Ekskluzywna sprzedaż dla Polski

Hiszpańskie meble dziecięce zdobyły szeroką rzeszę klientów dzięki nowemu, unikalnemu podejściu do wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe o bardzo nowoczesnym wyglądzie, z wyborem wielu pastelowych odcieni, są dokładnie tym, czego brakowało nam na naszym rynku. Mamy przyjemność zaprezentować projekt hiszpańskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.

Więcej z kolekcji

Pokój dziecięcy dla dwóch chłopców Bo1 smoky blue

Przejdź do kolekcji
Śledz nas w mediach społecznościowych