ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa No Limit 460823

Producent: Alsapan
Kod: ALP0074-2017
1 432 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 203 cm
Szerokość: 149 cm
Głębokość: 60 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa No Limit, duża przestrzeń niskim kosztem

Co do kosztów to nie tylko szafę, ale wszystkie elementy kolekcji No Limit możemy zaliczyć do mebli cenowo atrakcyjnych. Przedstawiana szafa z ogromnym lustrem i przesuwanymi skrzydłami na pewno znajdzie szerokie zastosowanie w aranżacjach sypialni. Kolejnym atutem kolekcji No Limit jest szeroka oferta pojedynczych elementów wyposażenia, dodatkowo dostępnych w dwu opcjach kolorystycznych. W ramach koloekcji mamy do dyspozycji dwa rozmiey łóżka, z szufladami i możliwością jego poszerzenia o praktyczną dostawkę. Kolekcja zawiera również praktyczny stolik nocny na kółkach czy dwa rodzaje komód, nie zabrakło też toaletki. Dzięki szerokiej ofercie mebli, kolekcja nadaje się do aranżacji w małych i dużych pomieszczeniach, a dzięki łóżku pod materac 140x190 cm, meble tej kolekcji znajdą również zastosowanie w aranżacjach pokoi studenckich.Prezentowana szafa dostępna jest również w ciemniejszym wykonaniu. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. 

 


Układ wewnętrzny: przestrzeń podzielona na dwie części, z półką i drążkiem do ubrań po lewej i czteroma półkami po prawej stronie


Alsapan
Francuski producent Alsapan posiada od razu kilka hal produkcyjnych, w których koncentruje się na podstawowe aspekty wyposażenia wnętrz. Producent respektuje indywidualność jednostki, dlatego kładzie wielki nacisk na design. Producent był jednym z pierwszych, wprowadzających system połączeń (i montażu) ALSACLIP, czyli sytem montażu bez potrzeby stosowania elementów łączących. Meble łączone są przy pomocy specjanlnie ukształtowanych mocowań, które wystarczy zasunąć do siebie. System usprawnia montaś i pozwala również na demontaś i ponowną montaż. Producent zaliczany jest do czołowych producentów francuskich. Koncentruje się na produkcji mebli dla dzici i dorosłych, oraz uczestniczy w programie racjonalnego wykorzystywania surowców, oszczędnego dla środowiska.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie