ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Moly 2356A2PT

Producent: PRS
Kod: PRS00216-2015
666 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 183 cm
Szerokość: 99 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 58 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czarny
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Prosta, ale praktyczna i funkcjonalna szafa Moly

Poszukują Państwo szafy mniejszych rozmiarów, odpowiedniej dla jednej osoby? W kolekcji Moly francuskiego producenta oferujemy dokładnie taką. Szafę prezentowaną w kolorze czarnym, ale dostępną również w kolorze białym. Szafa nadająca się do wyposażenia sypialni lub pokoju studenckiego. Dzięki małym gabarytom szafa ta może być również ustawiona w przedpokoju. Układ wewnętrzny szafy jest odpowiedni do wszystkich uprzednio wymienionych zastosowań. Szafa posiada drążek do ubrań i dwie praktyczne szuflady w jej dolnej części. Nowoczesny wygląd podkreślają eleganckie uchwyty. Coraz bardziej popularny ostatnio kolor czarny na pewno znajdzie wielu zwolenników. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem tej szafy.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i atrakcyjną cenę. Cenę osiąga prostą konstrukcją i zastosowanym materiałem stosowanym do produkcji, którym jest płyta laminowana o grubości 18 i 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie