ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Malow 3390RANG

Producent: PRS
Kod: PRS0083-2016
1 928 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 217 cm
Szerokość: 181 cm
Głębokość: 61 cm
Waga: 167 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb flintstone
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa z lustrem, przestrzeń do przechowywania dla par

Szafa z kolekcji mebli do sypialni Malow francuskiego producenta należy do bardziej pojemnych. Może więc być dobrym rozwiązaniem wyposażenia sypialni dla par, lub w przypadku dużego przedpokoju może być rozwiązaniem miejsca do przechowywania właśnie tam. Na wypadek, gdyby w sypialni było zbyt mało miejsca, producent przygotował również trzydrzwiową szafę  mniejszych wymiarów. Nie brak w tej kolekcji oczywiście łóżka, stolika nocnego czy komody. Kolekcja Malow należy do kategorii nowoczesnych i cenowo przystępnych. Układ wewnętrzny widoczny jest na dołączonych zdjęciach.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Nowoczesne łóżko z szufladą Malow 3390L260

Nowoczesne łóżko z szufladą Malow 3390L260

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 306 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie