ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Lolita 2257A3P1

Producent: PRS
Kod: PRS013-00211
1 375 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 183 cm
Szerokość: 136 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biała sosna-różowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Dziecięca szafa dla małej damy musi posiadać lustro

Małe, ale i te większe strojnisie będą kochać szafę, która posiada również lustro. Takie, które widzi u mamy w sypialni. A gdy pod lustrem znajduje się jeszcze zestaw dwóch praktycznych szuflad, strojenie może się rozpocząć.
Producent wybrał również bardzo gustowne połączenie kolorów. Klasyczny i
przez wszystkie panny kochany różowy kolor połączony z równie ładnym kolorem białej sosny, który dodaje szafie wyglądu prawdziwego drewna. Imitacja jest tak wierna, że naprawdę jest nie do odróżnienia od prawdziwego drewna sosnowego. Różnica polega na tym, że w rzeczywistości do produkcji zastosowano laminowaną płytę, która znacznie zniża koszt.

Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość, szczegółowe wykonanie i bezpieczeństwo. Szczegóły można znaleźć zarówno przy uchwytach,które są efektownie falowane lub w postaci wycięć, również w kształcie fali na górnej listwie szafy lub szuflad.

 

Szafa jako część pokoju dziecięcego Lolita

Również kolekcja Lolita przynosi oprócz szafy dużo innych oddzielnych elementów przeznaczonych do pełnego wyposażenia dziecięcego pokoju. Do najczęściej wybieranych elementów należą dziecięce łóżko, biurko i komoda. Do mniejszych wnętrz często dobrym rozwiązaniem jest wielofunkcyjne łóżko dziecięce.

 

Wewnętrzny układ szafy

Jest jednym z najbardziej popularnych układów, który prezentuje półki za lustrem oraz pręt na ubrania. Wszystko to zamyka komplet dwóch praktycznych szuflad w różowym kolorze. Płyta laminowana jest materiałem, który jest łatwy w utrzymaniu czystości.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

  

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Fairy 299406

Dziecięca szafa Fairy 299406

Przybliżony czas dostawy:
w magazynie
1 050 zł
Szafa dziecięca Biotiful 2273A3PT

Szafa dziecięca Biotiful 2273A3PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 546 zł
Szafa dziecięca Mila 2510AR2P

Szafa dziecięca Mila 2510AR2P

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
956 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie