ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca z litego drewna 36-4276-82-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00200-2015
3 798 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 201 cm
Szerokość: 144 cm
Głębokość: 65 cm
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 48 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dziecięca z litego drewna, markowe meble duńskiego producenta

Nie ma co ukrywać że cena tej markowej szafy duńskiego producenta nie należy do najniższych, ale cenie odpowiadają rozmiary oraz wysoka jakość materiałów i produkcji. Szafa ta może służyć przez lata i może nawet być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Przedstawiana szafa należy do najobszerniejszych w kategorii szaf dla dzieci. Materiałem do produkcji jest odpowiednio wysuszone drewno sosnowe, bez wad i pęknięć wykończone białym, wodorozcieńczalnym lakierem. Tradycyjny design i białe wykonanie czynią z niej produkt nader elegancki. Duński producent koncentruje się tylko i wyłącznie na produkcji mebli dziecięcych i ma w tym temacie ogromne doświadczenie. Oferta zestawów pokoi dziecięcych oraz dekoracji jest dosyć nietypowa i bardzo obszerna, co umożliwia stworzenie naprawdę unikalnego wnętrza.

 

Układ wewnętrzny szafy widoczny jest na dołączonym zdjęciu. Nie brakuje półek w obu częściach szafy, ale są też do dyspozycji drążki do ubrań, wystarczy usunąć zbędne półki. Duński producent kładzie nacisk na wysoką jakość. Materiałem do produkcji szafy jest odpowiednio wysuszone drewno sosnowe, bez wad i pęknięć. Naturalne drewno kombinowane jest z płytą MDF. Gwarancja wydłużona do 48 miesięcy. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dzieci Space

Pokój dziecięcy z litego drewna dla dwójki dzieci Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 100 zł

Produkty podobne

Dziecięcy regał z litego drewna - półki 36-4253--82-001

Dziecięcy regał z litego drewna - półki 36-4253--82-001

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Dziecięca szafa z litego drewna 36-4275-82-000

Dziecięca szafa z litego drewna 36-4275-82-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
3 031 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie