ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Solid

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0044-2016
1 755 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 204 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-dąb-żółty
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Szafa dziecięca Solid, markowe meble z siedmioletnią gwarancją

Amatorzy naprawdę jakościowego designu znajdą w kolekcji mebli dziecięcych Solid szeroką gamę samodzielnych elementów. Wyższa cena przynosi nie tylko jakość, ale też gwarancję, wydłużoną do siedmiu lat, oraz ponadczasowy, dopracowany do najdrobniejszych szczegółów design. Szafa do pokoju dziecięcego dla chłopca, ucznia, może zainteresować również swoim nietypowym połączeniem odcieni, podobnie jak szerokością oferty, a tym samym elastycznością możliwości urządzania wnętrz. W ofercie znajdziemy również szafę dla studentów lub, w większym wymiarze, dla dwójki dzieci. Wybrać można również spośród kilku wersji łóżek. Łóżko dla ucznia czy studenta lub łóżko z dostawką. Pokój dziecięcy skompletowany z mebli w kolekcji Solid jest reprezentacyjny, i dziecko, i rodzice będą z niego zadowoleni.

 

Turecki producent koncentruje się na jakości, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa dla dzieci Charley 2498A2PT

Szafa dla dzieci Charley 2498A2PT

Dostępność
2 - 3 tygodnie
695 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie