ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Mila 2510AR2P

Producent: PRS
Kod: PRS0032-2016
956 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 181 cm
Szerokość: 94 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 65 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: fioletowy-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Szafa dziecięca dla dziewcząt

Do najpopularniejszych kolorów do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt z pewnością należą różowy, fioletowy i biały. Francuski producent dla swojej kolekcji mebli dziecięcych Mila wykorzystał od razu dwa z tych kolorów. Dla przedstawianej szafy, tak samo jak dla reszty kolekcji, zastosował bardzo elegancką kombinację kolorów białego i fioletowego. Kolorystyka która na pewno budzi zainteresowanie większości dziewczynek czy nastolatek. Oprócz atrakcyjnej kolorystyki szafa ma również unikalny wygląd. Nie brakuje lustra dzielącego szafę na dwie części. Prawa strona szafy posiada półki, po lewej stronie mamy do dyspozycji dróżek do ubrań. W ramach kolekcji mamy do dyspozycji szereg kolejnych elementów wyposażenia o identycznym designie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci. Do produkcji wykorzystał płytę laminowaną o grubości 15-22 mm, Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Brakuje przestrzeni do ustawienia szafy w pokoju dziecięcym?

Rozwiązań tego problemu jest wiele. Jednym ze sposobów jest praktyczne łóżko piętrowe z biurkiem, półkami i szafą. Bardzo praktyczna konstrukcja zastępująca od razu kilka mebli, potrafi zaoszczędzić sporo drogocennej przestrzeni. Oferta kolekcji Mila jest bardzo szeroka i oferuje również meble mniejszych rozmiarów. Zamiast szafy możemy bez problemu zastosować komodę lub regał.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa dziecięca Biotiful 2273A3PT

Szafa dziecięca Biotiful 2273A3PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 546 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie