ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Ludo P0P.173

Producent: Gaut
Kod: GA00161-2015
1 655 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 186 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 57 cm
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jesion-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dla niemowlaka i ucznia

Francuski producent przedstawia w ramach kolekcji Ludo meble do wyposażenia pokoju niemowlęcego. Meble te, dzięki możliwości rozłożenia łóżeczka dziecięcego do postaci łóżka, mogą również być wykorzystywane przez uczniów i studentów. Prezentowana szafa należy do elementów kolekcji, z których można korzystać od narodzin do wieku dorosłego. Pomysłowa konstrukcja mebli tej kolekcji ma na celu maksymalne wydłużenie okresu ich eksploatacji. Typowy okres eksploatacji u mebli niemowlęcych to 3-4 lat. Kolekcja Ludo dzięki wysokiej jakości i pomysłowej konstrukcji mebli oferuje okres znacznie dłuższy. Szafa podzielona jest na dwie części, z drążkiem na ubrania po lewej i trzema półkami po prawej stronie. Neutralna kolorystyka odpowiednia dla najmniejszych dzieci i dorosłych.

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowiaMożliwości kolekcji Ludo: bezpieczeństwo niemowląt to nasz priorytet


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa dziecięca Am stram Gram P0T.173

Szafa dziecięca Am stram Gram P0T.173

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 620 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie