Szafa dziecięca Lilo

Producent: Gaut
Kod: GA0042-2017
  • Certyfikat ISO 9001 - jakość
  • Certyfikat ISO 14001 - gwarancja od 3 do 5 lat na meble
  • Certyfikat ISO 18001 - bezpieczeństwo użytkowania, bezpieczeństwo zdrowotne

niedostępne
3 819,77 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 190 cm
Szerokość (cm): 94 cm
Głębokość: 56 cm
Kolor: szary dąb-biały
Materiał: płyta laminowana 18 - 36 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Jakościowa szafa ubraniowa dla dziecka, półki i drążek 

Kolekcja Lilo oferuje meble dziecięce od wieku niemowlęcego do 6 lat dziecka. Prezentowana szafa ubraniowa ma popularne zagospodarowanie wnętrza z półkami i drążkiem. Dwudrzwiowa szafa jest idealna dla dzieci i ich potrzeb. W ofercie mamy również do kompletu rozkładane łóżeczko dziecięce z powierzchnią spania 70x140 cm. Szafa Lilo jest jakościowa i posiada mnóstwo certyfikatów i rozszerzoną gwarancję aż do 36 miesięcy. Do produkcji łóżeczka użyto grubej płyty laminowanej z zaokrąglonymi rogami (system ABS). Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat  
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczne, nieszkodliwe dla zdrowia 


Gautier 
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. 
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów. 

Śledz nas w mediach społecznościowych