ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Lilly G58.173

Producent: Gaut
Kod: GA0015-2015
2 162 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 193 cm
Szerokość: 104 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Elegancka szafa dziecięca

Przy wyborze mebli do pokoju dziecięcego dla dziewczynki czy dorastającej nastolatki, zawsze warto sprawdzić ofertę francuskich producentów znanych z elegancji i stylu. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Lilly, której częścią jest prezentowana właśnie szafa. Szafa w klasycznym, dwudrzwiowym wykonaniu dostępna jest również w mniejszym rozmiarze widocznym na dołączonych zdjęciach. Szeroka oferta pojedynczych elementów tej kolekcji należy na pewno do kategorii bardziej oryginalnych rozwiązań.

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał jakościową płytę MDF. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Pokój dziecięcy dla dziewczynki i nastolatki

Oferta pojedynczych elementów kolekcji Lilly przemawia do rodziców dziewczynek i nastolatek z kilku powodów. Do dyspozycji są dwa rozmiary łóżka. Dla małych dziewczynek polecamy łóżko z powierzchnią spania 90x200 cm, dla dorastających nastolatek bardziej odpowiednim będzie rozmiar 120x200 cm. Do bardziej popularnych mebli tej kolekcji należy również toaletka, nie brakuje również obszernego biurka. Oferta pojedynczych elementów jest naprawdę szeroka a to jak będzie wyglądał pokój dziecięcy zależy tylko od potrzeb i fantazji klienta.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa Lolita 2257A3P1

Szafa Lolita 2257A3P1

Dostępność
2 - 3 tygodnie
1 309 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie