ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Lilly G58.171

Producent: Gaut
Kod: GA0014-2015
1 461 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 185 cm
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Mała i praktyczna szafa dziecięca Lilly

Mały rozmiar i elegancki wygląd, to największe atuty szafy dziecięcej z kolekcji Lilly francuskiego producenta. Elegancki wygląd to wspólny mianownik całej kolekcji. Szafa jedno drzwiowa bywa raczej rozwiązaniem awaryjnym, ale w wypadku naprawdę małych pomieszczeń, również rozwiązaniem niezastąpionym. Kolekcja oferuje szeroką gamę pojedynczych elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego. Francuska elegancja i styl dla dziewczynek i nastolatek.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał jakościową płytę MDF. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

 

Francuska elegancja w pokoju dziecięcym

Oferta pojedynczych elementów tej kolekcji jest naprawdę szeroka, a to jak będzie wyglądał pokój dziecięcy zależy tylko od potrzeb i fantazji klienta. Do dyspozycji są dwa rozmiary łóżka. Dla małych dziewczynek polecamy łóżko z powierzchnią spania 90x200 cm, dla dorastających nastolatek bardziej odpowiednim będzie rozmiar 120x200 cm. Częścią składową kolekcji jest również bardzo popularna toaletka, i nie zabrakło również obszernego biurka.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie