ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Laura

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0036-2016
2 475 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 210 cm
Szerokość: 104 cm
Głębokość: 63 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-dąb
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Dziecięca szafa Laura

Markowe meble dziecięce to nie tylko wysoka jakość z gwarancją przedłużoną do siedmiu lat, ale też skrupulatnie dopracowany do najdrobniejszych szczegółów design. Do kategorii markowych mebli należy też dziecięca szafa z kolekcji Laura, która oferuje szeroką gamę elementów, umożliwiających urządzenie pokoju dla uczennicy czy dla już dorastającej studentki. Szafa, którą obecnie przedstawiamy, jest w tej dziecięcej kolekcji najmniejsza, można jednak nabyć również szafę trójdrzwiową a nawet czterodrzwiową. Tak samo można w ofercie znaleźć kolejne meble, umożliwiające kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i unikalnymi konstrukcjami pozwalającymi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Gwarancja wydłużona do 7 lat. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Elisa G50.173

Dziecięca szafa Elisa G50.173

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 673 zł
Szafa dziecięca Mila 2510AR2P

Szafa dziecięca Mila 2510AR2P

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
910 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie