ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Game 201723

Producent: DME - F
Kod: DME057-2014
768 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 180 cm
Szerokość: 89 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 61,6 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-akacja
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Jakościowa szafa dziecięca w atrakcyjnej cenie

Biorąc pod uwagę fakt, że szafa Game francuskiego producenta jest wykonana z lakierowanej płyty MDF,  to cena jest bardzo korzystna. Oczywiście to samo odnosi się do innych elementów, które znajdują się w ofercie kolekcji Game. Klasyczny, a zarazem bardzo popularny jest układ wewnętrzny szafy, prawa część z 3 półkami, a w lewej części drążek na ubrania. Ładne jest także połączenie białego koloru z akacjowym, które jest idealnym rozwiązaniem dla nastolatków. Na uwagę z pewnością zasługują propozycje łóżek dla dzieci, które znajdują się w ofercie kolekcji.

 

Meble dziecięce posiadają certyfikat, materiałem wykorzystanym do produkcji jest wysokiej jakości lakierowana płyta MDF. Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość oraz na szczegółowe wykonanie. Meble dostarczane są w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Dziecięcy pokój Game

Dla kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego kolekcja oferuje klasyczne elementy takie jak komoda, łóżko, stolik nocny, ale także interesujące konstrukcje łóżek dla dzieci. Dla inspiracji warto obejrzeć załączone fotografie.


Aldo poleca: łóżko dziecięce Game idealne jest do małych wnętrz
Aldo poleca:zestaw szuflad oraz przystawka


Biorąc pod uwagę konstrukcję, materiał, wykonanie oraz fakt,że posiada certyfikat to cena jest bardzo atrakcyjna. Kolekcja mebli dla dzieci Game dostaje od nas piątkę.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dostępność
2 - 3 tygodnie
707 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie