ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa dziecięca Crown

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0052-2016
2 669 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 204 cm
Szerokość: 105 cm
Głębokość: 66 cm
Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-różowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Jakościowa szafa Crown do pokoju dziecięcego

W kolekcji Crown, producent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do siedmiu lat, przedstawia  szeroką gamę oferty pojedynczych elementów. Tradycyjnym składnikiem pokoju dziecięcego jest szafa z układem wewnętrznym odpowiednim dla małej dziewczynki. Meble dziecięce Crown to elegancki design z rustykalnymi elementami, dzięki czemu można tak urządzone wnętrza z powodzeniem zaliczyć do kategorii oryginalnych. W kolekcji znajdujemy też szafy o większych rozmiarach, odpowiednie raczej do pokoju studenckiego. Do wyboru są również dwa rozmiary łóżek. Kolekcja wykonana została w tradycyjnych, bardzo przez dziewczęta lubianych odcieniach. Połączenie bieli i różu jest dla pokoju dziewczęcego charakterystyczne.

 

Turecki producent koncentruje się na jakości, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa dziecięca Laura

Szafa dziecięca Laura

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
2 806 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie