ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Champion Racer

Producent: CL-T
Kod: CLT00180-2016
1 955 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 196,5 cm
Szerokość: 97 cm
Głębokość: 57 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięca szafa dla chłopców

W pokoju dla dzieci nie może zabraknąć szafy. Będąca częścią kolekcji Champion Racer szafa Bi Champion to model, który dzięki dość delikatnej stylizacji pełni uzupełniającą rolę dekoracyjną, ale może stanowić również samodzielny element nowoczesnego wystroju wnętrza w pomieszczeniu. Szafa zapewnia wystarczającą ilość miejsca by pomieścić wszystkie rzeczy jednego dziecka. Do pokoi dla dwóch chłopców, polecamy nieco bardziej obszerne szafy Champion Racer III. 

Szafa Champion Racer do pokoju chłopięcego – opis mebla

Dwudrzwiowa szafa z płyty laminowanej o grubości 16 mm i wykończona 2 mm folią PCV, zapewniającą łatwe zmywanie mebla i utrzymanie go w należytej czystości. Wewnątrz, szafę podzielono na dwie części. Po prawej stronie znajduje się drążek na ubrania na wieszakach z praktycznym oświetleniem LED, a po lewej stronie kilka półek do umieszczania na nich rzeczy. Szafa posiada dodatkowy uchwyt mocujący ją do ściany, dzięki czemu nie może się wywrócić (co zapewnia dzieciom pełne bezpieczeństwo). Góra szafy jest zaokrąglona, co dodaje jej dodatkowej miękkości i lekkości. Stylizację uzupełniają motoryzacyjne uchwyty (gałki) do drzwi i nadruki.Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dziecięca szafa Smoozy 2223A2PR

Dostępność
2 - 3 tygodnie
707 zł
Szafa dla dzieci Charley 2498A2PT

Szafa dla dzieci Charley 2498A2PT

Dostępność
2 - 3 tygodnie
695 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie