ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dziecięca Adele P1K.173

Producent: Gaut
Kod: GA005-2016
1 576 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 186 cm
Szerokość: 101 cm
Głębokość: 58 cm
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dziecięca dla niemowlaka, ucznia, czy studenta

W ramach kolekcji mebli dziecięcych Adele francuskiego producenta, okres eksploatacji mebli, zależny jest od tego, jakie łóżeczko zostanie wybrane. Do dyspozycji jest klasyczne łóżeczko z perspektywą wykorzystania do trzech lat dziecka, czy też rozkładane łóżko z możliwością wykorzystania miejsca do spania aż do dorosłości dziecka. Podobnie szafa należy do tych składników kolekcji, które z powodzeniem mogą służyć przez wiele lat. Neutralny biały odcień jest idealny do urządzania pokoju dziecięcego dla dziewczynki czy też pokoju dla chłopca. Układ wewnętrzny szafy widoczny jest na zdjęciu. Szafę prócz jednego z wariantów łóżka uzupełnić można jeszcze o odpowiednią komodę. Oferta samodzielnych elementów z możliwością różnorodnego zastosowania ponadto daje znaczną oszczędność finansów w ramach urządzania pokoju dziecięcego.

 

Francuski producent markowych mebli dziecięcych kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i wysoką ich jakość, dokumentowaną posiadanymi certyfikatami jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędza czas i pieniądze. Dzięki wysokiej jakości gwarantowany jest bardzo długi okres eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 250 zł
Rozkładane łóżeczko dziecięce Adele P1K.605

Rozkładane łóżeczko dziecięce Adele P1K.605

Dostępność
3 - 4 tygodnie
2 228 zł

Produkty podobne

Szafa dla dzieci Camille P79.173

Szafa dla dzieci Camille P79.173

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 413 zł
Szafa dziecięca Clapotis P0M.173

Szafa dziecięca Clapotis P0M.173

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 467 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie