ceneo
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa do przedpokoju Beton 20.1-19604060

Producent: IL
Kod: IL003-2015
1 278 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 200 cm
Szerokość: 84 cm
Głębokość: 37 cm
Waga: 55 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Meble do przedpokoju to również szafy

Poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań do przedpokoju? Cennym źródłem inspiracji może być kolekcja mebli do przedpokoju Beton niemieckiego producenta. Jednym z elementów tej kolekcji jest również prezentowana obecnie szafa. O ile warunki na to pozwolą to gorąco polecamy umieszczenie szafy w przedpokoju. Stanowi ona praktyczne rozwiązanie mieszczące znacznie większą ilość ubrań niż jakikolwiek wieszak i jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania ubrań zimowych. Dwudrzwiowa szafa kolekcji Beton oferuje półkę w dolnej i górnej części oraz drążek do ubrań. Z kolejnych elementów kolekcji można samemu zestawić nawet kompletną meblościankę widoczną na dołączonym zdjęciu.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na wysoką jakość przy zachowaniu korzystnej ceny. Materiałem zastosowanym do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Meblościanka do przedpokoju Beton 10.1-19604050

Meblościanka do przedpokoju Beton 10.1-19604050

Dostępność
2 - 3 tygodnie
556 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie