ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Szafa dla dzieci Charly P0C.173-773

Producent: Gaut
Kod: GA0066-2014
2 032 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 185 cm
Szerokość: 108 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: wybielona czereśnia - niebieski
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dla dzieci Charly ze znanej z wysokiej jakości marki Gami

Myśląc na przyszłość, zakup markowych mebli dla dzieci, mimo wysokiej ceny może się opłacić. Szafa dla dzieci Charly dzięki doskonałemu wykonaniu oferuje długą wytrzymałość bez widocznych zmian, wysoką odporność mechaniczną i wysokiej jakości wykonanie. Z tą samą wysoką jakością w kolekcji mebli dla dzieci Charly francuskiego producenta można również kupić rozkładane łóżeczko lub komodę, która także dostępna jest z przewijakiem, który do dziecięcego pokoju zdecydowanie możemy polecić. Przewijak jest najbardziej bezpiecznym miejscem służącym do przewijania dziecka. Kolekcja ze swoimi kolorami przeznaczona jest zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, tak jak w tym przypadku.

Francuski producent przedstawia droższe kolekcje mebli dziecięcych, ale ich jakość jest naprawdę bardzo wysoka. Krawędzie mebli są zaokrąglone i wykończone obrzeżami ABS, materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta mdf. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Nasz pierwszy dziecięcy pokój

Wszystko jest kiedyś pierwszy raz, również przyjście pierwszego dziecka na świat. Jeśli czekasz na przybycie dziecka na świat to z pewnością zastanawiasz się, jak wyposażyć dziecku jego pierwszy dziecięcy pokój. Wśród najważniejszych elementów zdecydowanie jest łóżeczko, a równie ważny jest materac. W pierwszym roku swojego życia dziecko najczęściej śpi, dlatego też wybór łóżeczka i materaca jest bardzo ważny. Jeśli chcesz mieć kompletnie wyposażony pokój dziecięcy, to na pewno możemy polecić kupno komody z przewijakiem,która jest również dostępna w kolekcji Charly. Szafa może lub nie musi być, ponieważ na początek możemy się bez niej obejść.

Na załączonych fotografiach przedstwiamy co kolekcja Charly oferuje, a należy także pamiętać, że meble Aldo to jest zakup pod jednym dachem więc z pewnością warto jeszcze zobaczyć kategorię wyprawka dla dziecka.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie