ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Szafa dla dzieci Charley P0C.173-673

Producent: Gaut
Kod: GA0065-2014
2 342 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: wybielona czereśnia - różowy
Wysokość (cm): 185 cm
Szerokość (cm): 108 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Wysokiej jakości ponadczasowa szafa dla dzieci

Jeśli masz zamiar kupić szafę do pokoju dziecięcego, to na pewno oprócz designu trzeba także zwrócić uwagę na jej układ wewnętrzny, który musi być dla ciebie odpowiedni. Szafa dla dzieci Charly jest podzielona na dwie części, w lewej części znajduje się jedna półka i drążek na ubrania, a w prawej części są trzy półki. Kolekcja Charly należy do kategorii markowych mebli dla dzieci Gami francuskiego producenta, a wysoka jakość mebli udokumentowana jest certyfikatami. Kolekcja mebli dziecięcych przeznaczona jest do pokoju dziecięcego dla niemowląt. Dostępne jest również rozkładane łóżeczko oraz komoda z przewijakiem.

Francuski producent przedstawia droższe kolekcje mebli dziecięcych, ale ich jakość jest naprawdę bardzo wysoka. Krawędzie mebli są zaokrąglone i wykończone obrzeżami ABS, materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta mdf. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Bezpłatny transport na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

Pokój dziecięcy dla dziewczynki

Jeśli czekasz na przybycie dziecka na świat to z pewnością zastanawiasz się, jak wyposażyć dziecku jego pierwszy dziecięcy pokój. Wśród najważniejszych elementów zdecydowanie jest łóżeczko, a równie ważny jest materac. W pierwszym roku swojego życia dziecko najczęściej śpi, dlatego też wybór łóżeczka i materaca jest bardzo ważny. Jeśli chcesz mieć kompletnie wyposażony pokój dziecięcy, to na pewno możemy polecić kupno komody z przewijakiem, która jest również dostępna w kolekcji Charly. Szafa może lub nie musi być, ponieważ na początek możemy się bez niej obejść.

Na załączonych fotografiach przedstwiamy co kolekcja Charly oferuje, a należy także pamiętać, że meble Aldo to jest zakup pod jednym dachem więc z pewnością warto jeszcze zobaczyć kategorię wyprawka dla dziecka.


Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafa dla dzieci Camille P79.173

Szafa dla dzieci Camille P79.173

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 628 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.