ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Connect 3024A3PT

Producent: PRS
Kod: PRS00197-2016
1 235 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 170 cm
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 50 cm
Waga: 98 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: buk iseo-ciemno szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesna szafa Connect

Nowoczesna, elegancka, obszerna i cenowo atrakcyjna, tak można w skrócie scharakteryzować przedstawianą szafę francuskiego producenta. Szafa jest częścią składową kolekcji mebli do wyposażenia sypialni Connect. Szafa w prostych, nowoczesnych liniach wykonana w nietypowym połączeniu koloru szarego i imitacji drewna bukowego. Stylowe uchwyty podkreślają jej elegancję. Oprócz przedstawionej szafy kolekcja Connect zawiera szereg elementów do kompletnego wyposażenia sypialni, w tym nietypową meblościankę RTV. Wszystkie elementy kolekcji wykonane są w identycznym designie.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Układ wewnętrzny widoczny jest na dołączonym zdjęciu. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie