ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Szafa Carla IIID

Producent: PRS
Kod: PRS00370
2 739 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 217 cm
Szerokość: 233 cm
Głębokość: 61 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb dakota
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Przestronna szafa Carla IIID

Jeśli masz naprawdę duży niedostatek miejsc do przechowywania, a nie chcesz kupować drogiej garderoby, to francuski producent ma dla ciebie rozwiązanie.
Szafa Carla oferuje bardzo duże wymiary, a z tym logicznie związane są ilości miejsc do przechowywania. Jeśli masz małe wnętrze to szafa może być dla ciebie dobrym rozwiązaniem także z innych powodów. Biały kolor i lustra, optycznie powiększają wnętrze.

Francuski producent podkreśla jakość, zdrowotne walory i szczegółowe wykonanie, bez którego nie byłyby funkcjonalne przesuwne drzwi. Taki sposób otwierania drzwi wymaga wielkiej precyzji dla sprawnego funkcjonowania, przesuwania. Laminowana płyta przy obwodzie szafy osiąga grubość aż 25 mm, co oczywiście ma pozytywny wpływ na jakość.

 

Oddzielne elementy do szafy Carla

Oczywiście,że w naszej ofercie mebli z Francji znajdziesz także inne elementy mebli w tym samym designu, oraz takie ,które nadają się do połączenia z szafą. Dzięki własnemu wyboru z elemntów możesz na przykład urządzić kompletną sypialnię.


- komoda Evo
- komoda Alix (połączenie białego koloru z szarym )
- podwójne łóżko Trag
- podwójne łóżko Alix

Bardzo miła jest z pewnością, już od kilku lat, także nasza oferta darmowego transportu, a takže możliwość elastycznego wyboru z szerokiej gamy elementów.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

-18%
Łóżko podwójne z szufladami Most-1330L260

Łóżko podwójne z szufladami Most-1330L260

Przybliżony czas dostawy:
1 371 zł
na magazynie
1 125 zł

Produkty podobne

Szafa Malow 3390RANG

Szafa Malow 3390RANG

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 890 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie