Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sypialnie, francuskie inspiracje

Elegancja i nowoczesność cechuje ofertę sypialni francuskiego producenta. Oferta tak szeroka, że aż trudno wybrać. Jeżeli poszukują Państwo kompletnego wyposażenia sypialni, to są do dyspozycji kompletne zestawy sypialniane. Jeżeli mają Państwo potrzebę uzupełnienia lub wymiany tylko części wyposażenia, można skorzystać z oferty pojedynczych elementów. Oferta mebli do wyposażenia sypialni jest bardzo elastyczna,a w dzisiejszym artykule spróbujemy opisać co wszystko jest do dyspozycji.

 

 

Oferta sypialni w zestawach

Każdy zestaw sypialniany do kompletnego wyposażenia sypialni obejmuje następujące elementy. Łóżko podwójne, stoliki nocne, komodę i szafę. Ze względu na różny układ pomieszczeń i różne zapotrzebowania różnych klientów, bardzo popularną formą zakupu jest możliwość zakupu pojedynczych elementów, bez kupowania rzeczy zbędnych. Jeżeli podoba się państwu kompletny zestaw, to z reguły można jego zakupem zaoszczędzić kilka groszy. Francuski producent oferuje jak meble nowoczesne, tak na przykład meble w stylu rustykalnym. Również pod względem cen oferta jest bardzo szeroka, od tanich sypialni aż po ekskluzywne sypialnie.

 

  

 

Do najpopularniejszych zaliczają się zestawy z łóżkami podwójnymi o powierzchni spania 160x200 cm. To bezsprzecznie najpopularniejszy rozmiar. W ofercie łóżek podwójnych zastosowaliśmy podział na kategorie właśnie według powierzchni spania na łóżka 140x200 cm, łóżka 16x200 cm i łóżka 180x200 cm. Podział łóżek podwójnych według rozmiarów możemy określić za podstawowy podział. Oprócz niego w ofercie łóżek podwójnych znajdziemy jeszcze kategorię tanich łóżek, łóżek z dodatkową przestrzenią do przechowywania czy łóżek ekskluzywnych. Oferta jest naprawdę szeroka.

 

Dla miłośników nowoczesnych sypialni oferujemy białe zestawy sypialniane w wysokim połysku. To bardzo popularna kategoria, a popularnością dorównują jej chyba tylko zestawy do małych pomieszczeń. Na pierwszym z dołączonych zdjęć widoczny jest przykład nowoczesnej sypialni o ponadczasowym designie, z kolei na drugim zdjęciu prezentujemy zestaw przeznaczony do małych pomieszczeń.

 

  

 

Warto pamiętać o przysłowiowym jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Przy wyborze łóżka należy traktować je dosłownie i poświęcić odpowiednią uwagę nie tylko wyborowi łóżka,ale również materaca. Dla par gorąco polecamy dwa samodzielne materace, które lepiej można dostosować do indywidualnych potrzeb partnerów.

 

 

Sypialnie w ofercie pojedynczych elementów

Jak już wspominaliśmy, zakup zestawu sypialnianego bywa cenowo atrakcyjniejszy od stopniowego zaopatrywania się w pojedyncze elementy. Jednak kiedy zaistnieje potrzeba wymiany jednego z elementów wyposażenia, czy uzupełnienia o brakujący lub aktualnie potrzebny, to oferta pojedynczych elementów jest niedocenionym pomocnikiem. Tak samo jak zestawy sypialniane, tak i pojedyncze elementy wyposażenia podzielone są na kategorie umożliwiające prosty i szybki wybór. Oferta pojedynczych elementów oprócz łóżek podwójnych zawiera stoliki nocne, komody i szafy. Jako dodatki i akcesoria traktowane są toaletki i materace.

 

   

 

Próbując zestawić sypialnie według popularności kolorów, to zdecydowanym zwycięzcą jest kolor biały. Znaleźć go można w ofercie nowoczesnych sypialni tak samo jak w ofercie sypialni stylowych, ekskluzywnych czy tanich. Zestawiając popularność pod kątem zastosowanych materiałów, to najpopularniejsze są płyty laminowane, przed płytami MDF i naturalnym drewnem. Na koniec przypominamy, że w cenie wszystkich łóżek z naszej oferty znajdują się stelaże!